Wideoekstensometry i Ekstensometry Laserowe
Systemy Cyfrowej Koleracji Obrazu
Systemy Elektronicznej Interferometrii Plamkowej
Projektowanie stanowisk badawczych
Oporogramowanie systemowe
Programowanie metod badawczych
Czujniki MTS
Czujniki InterfaceForce
Czujniki Momentu Obrotowego do 1200 Nm i 12000 obr/min
Acumen
Bionix Landmark
Tytron MiniBionix
Stanowiska Badawcze
Wielokanałowe Kontrolery
Bezkontaktowa Analiza Odkształceń
Testowanie Konstrukcji
Badanie Materiałów Konstrukcyjnych
Badanie Wytrzymałości Mocowań
Badanie Betonu
Symulatory Sejsmiczne
Badanie Konstrukcji Budowlanych i Drogowych
Sterowanie Maszyn Wytrzymałościowych
Zaawansowana Kompensacja Adaptacyjna
Wielokanałowe Kontrolery Czasu Rzeczywistego
Badania Jednosiowe
Ściskanie ze Ścinaniem
Komory Trójosiowe do 1400 Atmosfer
Testowanie Komponentów
Wieloosiowe Stanowiska Badawcze
Zaawansowane Symulatory Drogi
Badania do 1000 Hz
Maszyny Osiowo-Skrętne
Maszyny Dynamiczne od 10 kN do 30 000 kN
Biomateriały, Elastomery, Metale, Skały, Kompozyty...
Testy Statyczne, Dynamiczne, Zmęczeniowe...
Testy Zgodne z EN, ISO, ASTM...
Serwozawory
Siłowniki Hydrauliczne
Zasilacze Hydrauliczne SilenFlo
Badanie Dużych Sił
Symulatory Obciążeń Drogowych i Kolejowych
Złożone Wielosiowowe Stanowiska Badawcze

Siłowniki Hydrauliczne

Actuators

 

Siłowniki hydrauliczne MTS od lat uznawane są przez ekspertów jako najlepsze na rynku. MTS oferuje uniwersalne i specjalistyczne siłowniki hydrauliczne. Przystępne cenowo siłowniki serii 201 do badań statycznych i wolnozmiennych. Uniwersalne siłowniki serii 244 najbardziej popularne i najbardziej wszechstronne siłowniki mogące działać samodzielne lub synchronicznie w złożonych stanowiskach badawczych. Niezniszalne siłowniki serii 248 do badań dynamicznych i wibracyjnych. Siłowniki hydrauliczne serii 242 - uniwersalne siłowniki do badań statycznych i zmęczeniowych do małych sił już od 3 kN.

Oferujemy siłowniki kompletnie wyposażone: zintegrowane z tłoczyskiem LVDT, czujnik siły, przeguby lub gwintowane otwory na końach, rozdzielacz hydrauliczny wraz z jednym , dwoma lub trzema serwozaworami dwustopniowymi. Posiadamy również siłowniki z serwozaworem trójstopniowym. Nasze siłowniki posiadają opracowany przez MTS zestaw uszczelnień gwarantujący praktycznie beztarciową pracę. Oferujemy siłowniki z łożyskowaniem hydrostatycznym. Wszystkie siłowniki są suche dzięki zastosowaniu uszczelnień wysoko i niskociśnieniowych oraz zgarniaczy oleju. Mikroprzecieki wewnętrzne są odprowadzane bez potrzeby stosowanie dodatkowej pompy bezpośrednio do zasilacza hydraulicznego. Oferujemy siłowniki symetryczne (jednakowa siła na ściskanie i rozciąganie) oraz siłowniki niesymetryczne. Siłowniki MTS wraz z mocowaniami dają gwarancję bezluzowego i niezauważalnego "przejścia przez zero" kiedy siłownik przechodzi z rozciągania na ściskanie i z powrotem.

Do siłowników oferujemy specjalne przeguby serii 249 umozliwiające bezluzowy montaż siłowników do stołów rowkowanych, stanowisk badawczych oraz testowanych materiałów. Przeguby umożliwiają łatwą zmianę ustawienia osi siłownika w dużym zakresie swobody ruchów.

Do siłowników oferujemy kompletne zestaw sterowania oparty na szybkich i niezawodnych kontrolerach MTS FlexTest. Oferujemy również pełny zakres oprogramowania dla wszystkich potrzeb badawczych i zastosowań zarówno dla przemysłu jak i badań podstawowych.